SİTE SAĞ REKLAM ALANI

YENİLENEN KOSGEB DESTEKLERİ ANLATILACAK

ALTO ile KOSGEB İzmir Kuzey Müdürlüğü işbirliğiyle, "KOSGEB Destek Programları'” hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlenecek

14 Ocak 2019 15:37 aliaga 259
YENİLENEN KOSGEB DESTEKLERİ ANLATILACAK
Mevcut destek programlarındaki değişikliklerin ve yeni destek programlarının detaylarının anlatılacağı bilgilendirme toplantısı 16 Ocak Çarşamba günü saat 14.00'da Aliağa Ticaret Odası M. Ender Özer Seminer Salonu'nda gerçekleşecek.

KOSGEB İzmir Kuzey Hizmet Merkezi Müdürü Levent Arslan, toplantıda katılımcıların destekler ile ilgili sorularını yanıtlayacak.

Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk, "Ekonomide sıkıntıların hissedildiği bu dönemde kobilerimizin ve küçük işletmelerimizin, devlet kurumlarımızın ortaya koyduğu desteklerden faydalanabilmeleri oldukça önemli. Bu anlamda kobilerimizin desteklerden yararlanabilmeleri anlamında; İşletme Geliştirme Destek Programı, İşbirliği ve Güçbirliği Destek Programı, Girişimciliği Geliştirme Destek Programı, Teknopazar, Kobi Teknoyatırım ve Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programları, Stratejik Ürün Destek Programı gibi konularda ve KOSGEB"in verdiği hizmetlerle ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştireceğiz. Toplantıya Aliağa'daki tüm ticaret erbaplarını bekliyoruz” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER