SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK GENÇLİK FUTBOL TURNUVASI'NDA ÇEYREK FİNAL HEYECANI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

23 Kasım 2018 12:52 bergama 264
AK GENÇLİK FUTBOL TURNUVASI'NDA ÇEYREK FİNAL HEYECANI
Ak Parti İzmir Gençlik Kolları "Ak Gençlik Futbol Turnuvası” düzenledi. Bergama Gençlik Kolları'nın turnuvada çeyrek finale kalan takımlarla birlikte düzenlediği ve çeyrek finalde karşılaşacak takımların çekilişinin yapıldığı törende konuşan Bergama İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayın, Ak Parti Belediye Başkan Aday adayı Aydın Şimşek'e turnuvada sunduğu desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Kayın "24 takımdan oluşan "Pergamon Ak Gençlik Turnuvası'na başlangıç yaptık. Geldiğimiz süreçte 16 takımla çeyrek finale gidiyoruz. Bu gece bizimle beraber olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Final Kupası'nı da yine hep beraber gerçekleştireceğiz” dedi.

Turnuvaya desteklerini sunan Ak Parti Aliağa Belediye Başkan aday adayı Aydın Şimşek kendisine söz verilmesi ile yaptığı konuşmada "Spora destek verdikleri için Bergama Gençlik Kollarına teşekkür ediyorum. Kendilerinin bu başarılı faaliyetlerinde yanında olmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Tören turnuvada çeyrek finale kalan takımların çekilişi ile devam etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER