SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK PARTİ BERGAMA'DA SEBAHATTİN GÜZEL DÖNEMİ BAŞLADI

Ak Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel oldu.

07 Ağustos 2019 13:10 bergama 697
AK PARTİ BERGAMA'DA SEBAHATTİN GÜZEL DÖNEMİ BAŞLADI
Ak Parti Bergama İlçe Başkanlığına atanan yeni isim Bergama'nın tanınan esnaflarından Sebahattin Güzel oldu. Ak Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Başkanlığında yapılan atamanın ardından yeni göreve gelen Sebahattin Güzel "Kurulduğu günden bu güne çeşitli kademelerinde görev aldığım, tüm ilçe başkanlarıyla birlikte davamızı sürdürdüğüm partimde bu gün Bergama İlçe Başkanlığı görevi bana verildi. Genel merkezimizin ve teşkilatlarımızın takdiri ile geldiğim bu göreve layık olmak için elimden geleni yapacağım. Hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 
Yeni başkan Sebahattin Güzel'e tebriklerini ileten Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, "Genel Merkezimizin takdirleriyle AK Parti Bergama İlçe Başkanlığımıza atanan Sabahattin Güzel'i tebrik eder, Bergama'mıza ve İzmir'imize hayırlı hizmetlere vesile olmasını dilerim.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER