SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAMZA DAĞ KINIK VE BERGAMA İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAMZA DAĞ KINIK VE BERGAMA İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ

04 Haziran 2018 11:05 bergama 515
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAMZA DAĞ KINIK VE BERGAMA İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı  Hamza Dağ  Ak Parti izmir 2. bölge Milletvekili adayı Fatma Nur Gündüzpolat ile Kınık ver Bergama işlçelerini ziyaret etti Hamza Dağ ilk olarak 17 30'da Ak Parti Kınık İlçe başkanlığını ziyaret etti.Burada partililere hitap eden Hamza Dağ 'Sizlere çok fazla hitap etmek istemiyorum Belediye Başkanımız Sadık Doğruer ile Kınık ilçesine 4 yılda yaptıklarımız zaten ortada ben bunları kuzey egenin diğer ilçeleri ve  Bergama programlarında anlatıyorum Maden Şehitleri Parkı,Doğalgaz çalışmaları bitti Kınık Devlet Hastanesi,Toki konutları,Delez Yaşam Vadisi bitmek üzere Kınık Öğretmenevi,Kınık Gençlik Merkezi inşaatlarına bu yaz başlayacağız Kınık Belediye Başkanımız ile Kınık'ın tüm sorunlarını çözmek için çalışmaya devam ediyoruz vede devam edeceğiz'dedi.

Ak Parti Genel başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve Milletvekili adayı Fatma Nur Gündüzpolat ve Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve Ak parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet ile beraber S.S. Yeni Kınık Kamyoncular Kooperatifini ziyaret etti. Kooperatif Başkanı Oktay Arslanyörür den Kooperatif çalışmalarından bilgi alıp sorunlarını dinleyip sorunların çözümü konusunda yardımcı olma sözü verdi.Koperatif Başkanı Oktay Arslanyörür Hamza Dağ'a plaket verdi.Hamza Dağ daha sonra Poyracık mahallesine geçerek Bakırçay Sulama Birliğini ziyaret etti Ziyaretin ardından Poyracık Mahallesinden engelli Merve Yıldırım, Hasta Ayşe Ok maden Şehidi Özgür Çevirgen'in eşi Özge Çevirgen'i evinde ziyaret etti. Yapımı tamamlanmak üzere olan Kınık Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan Hamza Dağ Kınık Belediye Başkanı Ak partili Sadık Doğruer'i makamında ziyaret etti. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer Genel Başkan  Yardımcısı Hamza Dağ ve Milletvekili Adayı Fatma Nur Gündüzpolat'a fincan takımı ve Kınık Kilimi hediye etti. Poyracık Mahallesinde yapılan 1500 kişilik sokak iftarına katılan Hamza Dağ Poyracık meydanında düzenlenen Ramazan Programına katılarak Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ile beraber Pamuk Şekeri dağıttı Hamza Dağ daha sonra Bergama ilçesine geçerek Maltepe mahallesinde kahvehane ziyaretleri yaparak vatandaşlarla sohbet etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER