SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BAŞKAN GÖNENÇ MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ

Yöre esnafıyla da bir araya gelen Başkan Gönenç, ilçe sorunları ile ilgili sorulan soruları da cevapladı.

04 Şubat 2018 20:56 bergama 596
BAŞKAN GÖNENÇ MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ
Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç geçtiğimiz günlerde gerçekleşen esnaf odaları seçimlerinde göreve gelen başkan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Yöre esnafıyla da bir araya gelen Başkan Gönenç, ilçe sorunları ile ilgili sorulan soruları da cevapladı.

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ve Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Atlam, Bergama Bakkallar Odası, Terziler Odası, Kahveciler Odası, Berberler Odası, Lokantacılar Odası, Sergiciler Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Marangoz Ağaç Sanatkârları Odası ile Bergama Demirciler ve Benzerleri Odası Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulundu. Yöre esnafıyla da bir araya gelen Başkan Gönenç, esnafa sorunlarını sorarak, Bergama'da yapılan işlerle ilgili merak edilenleri yanıtladı.

Oda Başkanları ve üyelerine gerçekleştirdiği tebrik ziyaretinde ise son dönemde gerçekleştirilen dükkân ihaleleri sürecinde esnafa verdikleri destek, sağlanan birlik ve bütünlük için teşekkür etti. Başkan Gönenç; “Esnafımızın sorunlarını biliyoruz. Yaşanan sıkıntılarda ilçemizdeki meslek odalarımızla işbirliği yaparak gerekli birlik ve beraberliği sağlamaya, elimizden geldiğince de destek olmaya hazırız. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen dükkân ihalelerinde meslek odalarımızın, esnafımızla sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinden birine şahit olduk. Ben bu dayanışmada katkısı olan herkese teşekkür ediyor, geçtiğimiz günlerde göreve gelen oda başkanlarımızı ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER