SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Başkan Koştu'dan Hamza Dağ'a ziyaret

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

12 Nisan 2019 11:39 bergama 185
Başkan Koştu'dan Hamza Dağ'a ziyaret
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, İzmir Milletvekili, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ı makamında ziyaret etti. Karşılıklı değerlendirmelerin yapıldığı görüşmede, Bergamamız ve diğer ilçelerimiz için yapılacak çalışma ve yatırımlar değerlendirildi.
Önceki gün Ankara'da gerçekleşen görüşmelerde, İzmir Ak Parti İl Başkanı Aydın Şengül, Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Tanfer Kemerli, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen'de bulundu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER