SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERGAMA BU İFTARDA BULUŞTU

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

21 Mayıs 2019 11:46 bergama 191
BERGAMA BU İFTARDA BULUŞTU
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu'nun ev sahipliğinde organize edilen iftar yemeğinde, 137 mahalle muhtarı, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri biraraya gelerek birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı verdi.

Bergama Belediyesi Kleopatra Güzellik Ilıcası Sosyal Tesisleri'nde Belediye Başkanımız Hakan Koştu'nun ev sahipliğinde düzenlenen iftara Bergama Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Bergama Cumhuriyet Başsavcısı Bilgehan Yücel, Garnizon Komutanı Tankçı Albay Murat Sağlık, Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve oda başkanları katıldı.

ÖNÜMÜZDEKİ 5 YILI FIRSATA ÇEVİRELİM

İftardan sonra konuklara seslenen Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, " Yeni dönemde göreve gelen tüm muhtarlarımızı tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. Bergama Belediyesi olarak merkezden kırsala tüm mahallerimize hizmet edecek ve elimizden gelen desteği muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza sağlayacağız. Önümüzdeki 5 yılı hep birlikte fırsata çevirelim ve Bergama için önümüzdeki 20 yılın önemli hizmetlerinin temelini birlikte atalım istiyorum. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum hepinizin Ramazan Bayramı'nı şimdiden kutluyorum” dedi.

İftarda konuşan Bergama Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı ise, "Bu güzel ortamı bize sağlayan değerli Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum. Bir bütün içerisinde olacağız ve çalışmalarımızı birlikte yürüteceğiz. Bu bölgeye devletimizin yaptığı otoban ve liman bitiyor ve Organize Sanayi bölgemiz gelişmeye devam ediyor. Bergama'yı güzel günler bekliyor” diye konuştu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER