SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERGAMA TEK YÜREK OLDU

EŞİT, ADİL VE TOPLUM YARARINA BİR YÖNETİM VURGUSU

17 Mart 2019 13:46 bergama 151
BERGAMA TEK YÜREK OLDU
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamındaki Bergama mitinginde on binler tek yürek oldu. Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde Bergamalılara seslenen Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. İdris Yavuzyılmaz, "Benim üç ilkem var. Eşit hizmet, adil bir yönetim ve yaptığım her iş toplum yararına olacak” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Bergama Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun açılış törenine katılan Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Meydanı'nda Bergamalılara seslendi. Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç'in kentte birbirinden değerli projeleri yaşama geçirdiğini belirten Kılıçdaroğlu, " Bergama'da gençlerimizin spor yapabilecekleri güzel bir tesisin açılışını gerçekleştirdik. Genç ve yetenekli belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Kendisini, verdiği hizmetler dolayısıyla yürekten kutluyorum. 31 Mart yerel seçimlerinden sonra İdris Yavuzyılmaz başkanım da bu güzel çalışmaların devamını getirecek” diye konuştu.

GÜZEL ÇALIŞMALARIN DEVAMI GELECEK

Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde Bergamalılara seslenen Belediye Başkan Adayı Dr. Yavuzyılmaz, "Seçimlere az bir süre kaldı. 'Sevdamız Bergama' diyerek çıktığımız yolda canla başla çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah Belediye Başkanı olduktan sonra aynı özverili çalışmanın devamını getireceğiz. Çünkü Bergama'nın güzel bir kent, özel bir kent olduğunun farkındayız. Geçmişine yakışır bir geleceği hakettiğinin farkındayız. Ve bu farkındalıkla, yaşama geçireceğimiz projelerimizle kentimizi güzel bir geleceğe hazırlayacağız. Belediye Başkanımız Mehmet Gönenç birbirinden güzel işler yaptı. Kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Bizlerde bu güzel çalışmaların devamını getireceğiz. Sosyal Demokrat Belediyeciliğin gereğini yapacağız. Benim hizmet anlayışımda üç temel ilke var. Eşit olacağım, adil bir yönetimi hakim kılacağım ve yaptığım bütün işlerde toplum yararı olacak” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER