SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERGAMA YTÇM DERNEĞİ'NDEN BERTO'YA ZİYARET

Bergama Yörük, Türkmen, Çepni ve Muhacirler Derneği BERTO'yu ziyaret etti.

09 Mayıs 2019 18:38 bergama 151
BERGAMA YTÇM DERNEĞİ'NDEN BERTO'YA ZİYARET
Bergama Yörük, Türkmen, Çepni ve Muhacirler Derneği (Bergama YTCM) Başkanı Rahim Yalçın, Derneğin Kılıç-Kalkan oyunlarından sorumluları Hasan Hüseyin Şenol, Zeki Koparan, Folklordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Uysal, Kadın Kolları Başkanı Bahar Uysal, Cirit oyunlarından sorumlu Nihat Zeytin ve Bergama Fevzipaşa Cemevi Derneği Başkanı Hasan Tosun Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Dernek Yönetimi, Başkan Ürper'e derneğin kuruluş, amaç ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. En büyük dileklerinin Bergama'nın tarihi geçmişi yüzlerce yıla dayanan kültürünü yaşatmak ve devam ettirip sonraki nesillere aktarılmasını sağlamak olduğunu belirtti.

Bergama'nın gelişimi ve tanıtımı kapsamında her türlü yardımlaşma ve dayanışmanın içinde bulunmaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirten Dernek Üyeleri, Başkan Fikret Ürper'e ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER