SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERGAMA'DA AKIN YASA SESLERİ

BERGAMA'DA AKIN YASA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

22 Ekim 2018 15:18 bergama 310
BERGAMA'DA AKIN YASA SESLERİ
Bergama'da birçok sivil toplum kurumunda ve CHP İlçe Teşkilatı'nda görev alan evli ve bir çocuk sahibi olan Akın Yasa Bergama Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını açıkladı.

CHP İlçe binasında yapılan aday adaylığı açıklama toplantısına CHP Bergama İlçe Başkanı Mehmet Ecevit Canbaz, parti yönetici ve üyeleri katıldı. Oldukça yoğun bir topluluğa hitap eden ve çiftçilik ile uğraşan Yasa; "Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan, Türkiye Cumhuriyetinin kurucu partisi Cumhuriyet Halk Partisinin bir mensubu olmaktan her zaman gurur duydum. Bu kimliğimin sorumluluğu altında İzmir'in en iyi çalışan en aktif belediye yönetimini, sosyal belediyecilik anlayışı ile oluşturmak ve halkla birlikte, halka hizmet için bu göreve talibim” dedi.

Yasa ayrıca; "Hayatımın hiçbir evresinde makam ve koltuk hırsıyla değil, daha iyi nasıl yaparım, bu problemi nasıl çözerim düşüncesiyle hareket ettim. Problem üreten değil problem çözen, tüketen değil üreten ve üretime katkı koyan bir belediyecilik anlayışıyla çalışmak için sizlerin de desteği ile çıktığım bu yolda benden önce taşınan bayrağı yerde bırakmamak ve onu en yükseğe taşımak için yürüyeceğim. Bu süreçte partimize ve Bergamamıza gönül vermiş herkesi birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya davet ediyorum. Sizlerin desteği ile bu seçimi kazanacağımıza yürekten inanıyorum” dedi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER