SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERGAMALI KADINLAR KADIN EL EMEĞİ FUARINDA

Bergama Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği 7. Kadın Festivali'ne katıldı.

05 Mart 2016 16:19 bergama 1674
BERGAMALI KADINLAR KADIN EL EMEĞİ FUARINDA
Bergama Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi`nin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği 7. Kadın Festivali`ne katıldı.

350 BERGAMALI KADIN FUARDA
Etkinliğe Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç`in eşi Meltem Gönenç ile birlikte Belediye Meclis Üyeleri Serpil Güler, Demet Demir ve Bergama`dan 350 kadın 12 araçla katıldı.Festival, 5 Mart 2016 Cumartesi günü saat 11.00`de Kültürpark 3 No`lu Hol`de "Kadın Emeği Fuarı" ile açıldı. Bergama Belediyesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi kursiyerleri de fuarda stant açtı. Stantta ebru, çini, seramik, tel kırma file işi, iğne oyası, nakış gibi ürünler sergilendi. Bergama Belediyesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Folklor ekibi, fuar katılımcılarına başta Bergama olmak üzere çeşitli yörelere ait oyunlar sergiledi. Kadın danışma dayanışma merkezi sorumlusu Kader Keleş; "Bu yıl 7`incisi düzenlenen Kadın Festivali`nde, Bergama Belediyesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi kursiyerleri olarak stant açtık. Yıl boyunca ürettiğimiz ürünlerimizin yanı sıra ziyaretçilere Bergama`mızı tanıtan broşür ve kitapçıklarda dağıtıyoruz. ilgiden oldukça memnunuz" dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER