SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERGAMALI SPORCULAR PINAR KARŞIYAKA'NIN KONUĞU OLDU

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

10 Aralık 2018 11:21 bergama 213
BERGAMALI SPORCULAR PINAR KARŞIYAKA'NIN KONUĞU OLDU
Bergama Belediyespor U14 ve U12 Kız Basketbol Takımları, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 10'uncu haftasında Pınar Karşıyaka - Türk Telekom maçının konuğu oldu.

Bergama Belediyespor U14 ve U12 Kız Basketbol Takımları, Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmaya Pınar Karşıyaka'nın Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında konuk oldu. Maça antrenör Can Kayalarlıoğulları sorumluluğunda giden Bergamalı sporcular maç sonunda Pınar Karşıyakalı ve Türk Telekom oyuncularıyla hatıra fotoğrafı çekildiler.

Maç sonrası Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı sosyal medya hesaplarından Bergama Belediyespor Kız Basketbol Takımlarına teşekkür mesajı yayınlandı. Yayınlanan mesajda; " 10.hafta karşılaşması olan Türk Telekom Basketbol maçında, Sosyal Sorumluluk Tribününde Bergama Belediyespor U14 ve U12 Kız Basketbol Takımları konuğumuz oldu. Karşılaşma boyunca bize verdikleri destek ve pozitif enerji için misafirlerimize teşekkür ederiz” denildi.

Bergama Belediyespor U14 ve U12 Kız Basketbol Takımlarının antrenörü Can Kayalarlıoğulları ise; "Pınar Karşıyaka Spor Kulübü'nün Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, Pınar Karşıyaka ve Türk Telekom maçının konuğu olduk. Bu gibi projeler çocuklarımıza hem tecrübe kazandırıyor hem de aralarındaki arkadaşlık bağlarını güçlendiriyor. Ayrıca basketbol sevgisini daha da pekiştiriyor. Ben çocuklarımıza ilişkin her projede arkamızda duran ve bizi destekleyen Bergama Belediye Başkanımız Mehmet Gönenç ve bizi ağırlayan Pınar Karşıyaka Basketbol Kulübü'ne çok teşekkür ediyorum” dedi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER