SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERGAMALI TAEKWONDOCULARDA KUŞAK HEYECANI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

06 Mayıs 2019 12:10 bergama 169
BERGAMALI TAEKWONDOCULARDA KUŞAK HEYECANI
Bergama Güven Gençlik ve Spor Kulübü, Türkiye Taekwondo Federasyonu bünyesinde düzenlenen 2019 yılı 2. dönem Taekwondo kuşak sınavını gerçekleştirdi.

Bergama Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen kuşak sınavına Bergama'nın önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, kulüp başkanı Zafer Türkdoğan, as başkan Alican Seviyurt, yönetim kurulu üyesi Önder Öztürk ve sporcu aileleri katıldı. Etkinlikte çalışmalarının sonucunda bir üst kuşağa geçen minik sporcuların yaptıkları gösteriler büyük beğeni kazandı.

Sertifika töreni ardından konuşan antrenör Burçin Güven; "Mayıs ayı birinci grup kuşak sınavımızı 10 yıl Bergama belediye başkanlığı icra eden ve Bergama'da sporun her branşında üst düzey gelişim sergilemesi için gece gündüz ayırt etmeksizin emek harcayan Mehmet Gönenç başkanımız ile gerçekleştirdik. Sınavımıza katılıp bizleri onurlandıran değerli başkanımıza Sporcu velilerimize ve sınav komisyon üyelerine sonsuz teşekkür ederim” dedi. Kulüp antrenörü Burçin Güven daha sonra Gönenç'e kulüp tişörtü hediye etti.

Bergama'nın önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ise; "Çocuklarımız bizim her zaman önceliğimiz oldu. Onların sağlıklı koşullarda spor yapabilmesi ve gelişimlerini en iyi şekilde sürdürebilmeleri için elimizden gelen desteği vermeliyiz. Taekwondo takımı daha önce birçok başarıya imza atarak biz Bergamalılara büyük gurur yaşatmıştı. Daha birçok başarıya imza atacaklarını ve bu başarılarını madalyalarla taçlandıracaklarını biliyorum. Bugün sertifika alarak bir üst kuşağa geçen ve aileleri ile birlikte heyecan ve gurur yaşayan sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER