SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERGAMALI VOLEYBOLCULAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE

FİNALLERE KALAN BERGAMA VOLEYBOLUNUN MİNİK YILDIZLARI BAŞKAN GÖNENÇ'İ ZİYARET ETTİ

02 Haziran 2017 12:15 bergama 814
BERGAMALI VOLEYBOLCULAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE
Türkiye Voleybol Federasyonu'nun Bursa'da düzenlemiş olduğu kulüpler arası Türkiye Voleybol Şampiyonası'na katılacak olan Bergama Belediyespor erkek mini Voleybol Takımı, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç'i ziyaret etti.
  Bergama Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete Belediyespor'un Voleybol Takımı antrenörleri Barış Selmanpakoğlu, Mustafa Cenap Karagöz ve Berkay üstün ile finallere katılacak olan 12 sporcudan 10'u katıldılar.
  Bursa'da 10-17 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan final maçlarına iyi hazırlandıklarını belirten antrenör Berkay üstün; “İzmir'de 6 takım arasında üçüncü olarak grup müsabakalarına kaldık. 26-28 Mayıs'ta Balıkesir deki grup maçlarında en iyi ikinci takım olduk. Şimdide Bursa'ya final yolculuğu yapacağız. Sporcularımız ile birlikte çok iyi hazırlandık. Bergama Belediyespor mini Voleybol Takımı, belediye kulübü bazında finallere katılan ilk erkek mini voleybol takımı olma özelliğini taşıyor. Bugünkü ziyareti finallere kalma sevincimizi başkanımızla paylaşmak ve desteğinden dolayı kendilerine teşekkür etmek amacıyla gerçekleştirdik” dedi
  Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ise; “Son yıllarda voleybol, basketbol, futbol, taekwondo, badminton, oryantiring gibi birçok branşta mutlu edici ve göz ardı edilemeyecek bir ilerleme kaydettik. Çocuklarımızın sporda bu başarıyı yakalamasında Bergama Belediyesi Akademi Tesisleri'nin de etkisi var. Onların başarıları, alınan madalya ve kupalarla taçlanırken, tüm Bergamalıları da gururlandırıyor. İzmir ilçelerine baktığımızda branş ve getirisi başarılar açısından oldukça iyiyiz. Çocuklarımız bu başarılarıyla Bergama'yı spor kenti yaptılar. Kısa zamanda yüzme sporlarında da gerekli adımları atacağız. Ben Bursa'da yapılacak olan finallere katılan çocuklarımızı ve antrenörlerimizi kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER