SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Bergama'nın Dört Bir Yanında Yol Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

10 Haziran 2019 11:23 bergama 169
Bergama'nın Dört Bir Yanında Yol Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
Bergama Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerde yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar kapsamında Armağanlar, Sindel, Hacılar, Durmuşlar, İsmailli, Bayramcılar ve Kozak bölgesinde arazi yollarının bakım ve onarımları gerçekleşti. Ayrıca Fen İşleri ekipleri Yortanlı Mahallesi'nde meydan düzenlenmesi için çalışmalara başladı. Merkez mahallelerde de çalışmalarını devam ettiren Acil Yol Bakım ekipleri bozulan yolların iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Kırsalda ve merkezde yolların bakım onarım ve yenileme çalışmalarına önümüzdeki günlerde hız vereceklerini ifade eden Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, " Yol sorunu kentimizin önde gelen sorunlarından biri. Hem merkezde hem de kırsalda bu sorunun kalıcı olarak çözülmesi gerekiyor. Özellikle tarım sezonunun başlaması ile kırsal mahallelerimizde yolların bakım ve onarımına öncelik verdik. İnşallah kısa zamanda hem merkezde hem de kırsal mahallelerimizde yol sorununu kalıcı çözüme ulaştıracağız” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER