SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERGAMA'NIN POTANSİYELİNİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ

Dr. İdris Yavuzyılmaz Bergama Belediye Başkanlığına Aday adayı olduğunu açıkladı.

26 Ekim 2018 16:23 bergama 298
BERGAMA'NIN POTANSİYELİNİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ
Dr. İdris Yavuzyılmaz Bergama Belediye Başkanlığı Aday adaylığı için CHP Bergama İlçe Yönetimi'ne dosyasını teslim etti. CHP Bergama Eski İlçe Başkanı ve 27. Dönem İzmir Milletvekili Adayı Dr. İdris Yavuzyılmaz aday adaylığını teslim etmesinin üzerine yaptığı açıklamada "Neferi olmaktan her zaman büyük onur duyduğum partimin her kademesinde görev yaptım. Önümüzde önemli ve zorlu bir süreç var. Partili yol arkadaşlarımdan ve halkımızdan gelen talep doğrultusunda Bergama Belediyesi Başkanlığına aday adayı olmaya karar verdim.” dedi.

Bergamayı iyi tanıdığını belirten Yavuzyılmaz "Tecrübelerim, birlikteliğe olan inancım ve Bergama'ya hizmet etme isteğim doğrultusunda bugün burada aday adaylığımı sizlerle de paylaşıyorum. Bergama halkına olan güvencimle bu yolda başarılı olacağımıza inanıyorum. Bergama'nın köylerinden merkezine kadar bütün ihtiyaçlarını biliyorum. Bergama potansiyelini ayağa kaldıracak gücü kendimde görüyorum.” şeklinde konuştu. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER