SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERTO BERKM'DE ENGELLİLER HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI'NA KATILDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

16 Mayıs 2019 18:31 bergama 349
BERTO BERKM'DE ENGELLİLER HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI'NA KATILDI
Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Erdoğan ve Hakan Karcı, Engelliler Haftası kapsamında Bergama Kültür Merkezi (BerKM)'nde düzenlenen etkinliğe katıldı. Saygı Duruşuyla başlayan etkinlik İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti.
Tören'de konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kiraz; engellerin bedenlerde değil anlayış ve algılarımızda olduğuna vurgu yaparak, farklılıklarımızın bizi ayıran değil birleştiren bir güç olması gerektiğini belirtti.
Konuşmanın ardından okulların özel eğitim sınıfı öğrencilerinin hazırlamış olduğu müzik, dans ve tiyatro gösterileri sergilendi. Etkinlik Öğrencilerin hazırladığı resim sergisinin gezilmesiyle sona erdi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER