SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERTO DA GRANİT SEKTÖRÜ SORUNLARI KONUŞULDU

Bergama Ticaret Odası Toplantı Salonu nda düzenlenen toplantıyla bölgemiz granit sektörü firmalarıyla bir araya gelinerek sektörün sorunları masaya yatırıldı.

09 Ocak 2018 00:29 bergama 445
BERTO DA GRANİT SEKTÖRÜ SORUNLARI KONUŞULDU
Bergama Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıyla bölgemiz granit sektörü firmalarıyla bir araya gelinerek, sektörün sorunları masaya yatırıldı.

Katılımın yoğun olduğu toplantıda granit sektörü yetkilileri sorunlarını ve çözüm önerilerini Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper'e bildirdi. Personel ihtiyacının daha çok bölgemiz dışından temin edilmesi, makinaları kullanabilecek kişilerin yeterli olmaması ve elektrik bölümü stajyerlerinin olması gerektiği toplantının ana konularını oluşturdu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Mesleki Eğitim Müdürlüğü ile gerekli görüşmeleri yapacağını dile getiren Ürper “Bu bölgede bulunan granit firmalarının personel ihtiyacına cevap verebilmesi için okullarda buna uygun bölümlerin okutulması gençlerimizin de önünü açacaktır” dedi.

Çok geçmeden tekrar bir toplantı yapılması gerektiğini öne süren Başkan Ürper, “Bergama Ticaret Odası hepimizin evi. Bizler elimizden geldiğince, yetkilerin elverdiği sürece sizlerin ihtiyaçlarına cevap vereceğiz.” diyerek toplantıyı noktaladı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER