SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERTO ÜYELERİ EMOT HASTANESİ'DEN İNDİRİMLİ HİZMET ALACAK

Bergama Ticaret Odası Mikrocerrahi Özel Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş ile indirim anlaşması imzaladı.

29 Ağustos 2018 11:53 bergama 505
BERTO ÜYELERİ EMOT HASTANESİ'DEN İNDİRİMLİ HİZMET ALACAK
Bergama Ticaret Odası Mikrocerrahi Özel Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş ile indirim anlaşması imzaladı. Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret ÜRPER, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Lütfi KOLAT, Yönetim Kurulu Üyesi Tahir ERDOĞAN ve Genel Sekreter Gülay KOÇ oda üyelerine indirim avantajı sağlayacak EMOT Hastanesi İnsan Kaynakları Sorumlusu Kenan Bora Kıran'ı ağırladı. 
Bergama Ticaret Odası üyeleri EMOT Hastanesi'ne üye kartlarını ibraz ederek sağlık hizmet bedeli üzerinden %10 avantaj sağlayacak. 
Yönetim Kurulu Başkanı Fikret ÜRPER indirim avantajı sağladıkları kuruluşlara bir yenisinin daha eklendiğini bilgisini paylaşıp, sağlıklı günler dileklerinde bulundu. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER