SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERTO'DAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

BERTO İhracatın Finansmanında Kredi ve Sigorta programları hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

21 Kasım 2018 12:09 bergama 139
BERTO'DAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Bergama Ticaret Odası Eğitim Salonu'nda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında, Türk Eximbank Ege Bölge Müdürü Ferhat Fırat , ihracatın finansmanında sigorta ve kredi programları hakkında bilgiler verdi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan BERTO Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, yapılan bu toplantıyla Bergama'daki firmaların bilgilendirilmesine ve sorunlarının konuşulmasına aracılık etmenin memnuniyetini dile getirdi. Ardından yapılan sunumda Ege Bölge Müdürü Ferhat Fırat, sağladıkları imkanlardan ve sigortacılık alanındaki paylarından bahsetti. Sektör bazında kullandırabilecekleri kredilerin süreçleri, gereklilikleri ve avantajları hakkında bilgiler veren Fırat, kredi kullandırdıkları firmalardan da beklentilerini dile getirdi.
Sigorta süreçleri, fonksiyonları ve avantajlarını belirttikten sonra toplantıya katılan firma temsilcilerinin sorularını yanıtladı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER