BERTO'DAN, ÜYELERİNE MASKE DAĞITIMI

İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte, ülke ekonomimizin aksamadan devam etmesine katkı sağlayan tüm üyelerimize, hazırladığımız maskeleri sosyal mesafeye de dikkat ederek ücretsiz olarak teslim ediyoruz

17 Mayıs 2020 18:42 bergama 296
BERTO'DAN, ÜYELERİNE MASKE DAĞITIMI
BERTO'DAN ÜYELERİNE BİLDİRİM
İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte, ülke ekonomimizin aksamadan devam etmesine katkı sağlayan tüm üyelerimize, hazırladığımız maskeleri sosyal mesafeye de dikkat ederek ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumaya destek olmak amacıyla hazırladığımız maskeleri, her üyemiz mesai saatleri içerisinde Odamızdan teslim alabilirler.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER