SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BÜYÜK ATATÜRK'TEN KÜÇÜK ÖYKÜLER

Bergama'da "Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler" kitabı üzerine söyleşi ve imza günü gerçekleştirildi.

30 Ekim 2018 13:54 bergama 183
BÜYÜK ATATÜRK'TEN KÜÇÜK ÖYKÜLER
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının 95. Yılı etkinleri kapsamında yazar Süleyman Bulut'un kaleme aldığı ve 500 binden fazla okura ulaşan "Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler" kitabı üzerine söyleşi ve imza günü gerçekleştirildi.

Bergama Belediyesi tarafından, Bergama Araştırmaları Kütüphanesinde öğrencilerle gerçekleşen söyleşi ve kitap imza etkinliği akşamda BerKM büyük salonunda yetişkinler için tekrarlandı.

Kitapları yazma aşamasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün insani yönlerini öne çıkaran bir kitap yazmanın macerasını fotoğraflar eşliğinde anlatan yazar, askeri ve liderlik özelliklerinin sıkça yazıldığını ve Atatürk'ün bu özelliklerinin dışında Atatürk'ün sanata, eğitime, bilime, çocuğa, doğaya, hayvana, okumaya, kitaba olan sevgisini, günlük yaşamdaki Atatürk'ü kısa öykülerle anlattı.

Söyleşi sonrası Bergama Belediyesinin Cumhuriyet Bayramı hediyesi kitaplar çocuklara dağıtıldı. Yazarın kitaplarını imzalamasıyla etkinlikler sona erdi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER