SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP DİKİLİ ÖRGÜTÜ ÇANDARLI'YA KONUK OLDU

Çandarlı CHP Belde Başkanı Muslu Öztürk'ün organize ettiği kahvaltılı toplantıda buluştular.

31 Ağustos 2016 14:43 bergama 1245
CHP DİKİLİ ÖRGÜTÜ ÇANDARLI'YA KONUK OLDU
CHP teşkilatında yer alan üyeler ve Bergama İlçe teşkilatı mensupları Çandarlı CHP Belde Başkanı Muslu Öztürk`ün organize ettiği kahvaltılı toplantıda buluştular.
Toplantıya katılanlar arasında Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun ve Belediye Meclis üyesi Adil Kırgöz de yer aldı.
Muslu Öztürk`ün hoş geldiniz konuşması sonrasında söz alan Dikili İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şener Muslu Öztürk`e teşekkür ederek son zanların güncel olayları olan FETO`cu darbe girişimine ve sonrasında yaşananları anlattı.
Bu yapılanmanı n en büyük suçlusu Ak Parti hükümeti olmuştur. Düne kadar aralarında bulunan bu insanları Devleti idare edtmenin sorumluluğu ile görmeleri gerekirdi diyen Şener sonrasında ilan edilen OHAL ile yeni yapılanmalarda Cumhuriyet degerleri korunmalıdır dedi.
Cumhuriyet degerlerinden olan meclise de saldırıldığını anlatan Şener CHP` millletvekilerinin de o gece demokrasiyi savunmak için mecliste olduklarını anlattı. Ülkemizde tam bagımsız bir demokrasi istiyoruz  seslenişi yapan İsmail Şener Cemaatlerin bu ülkede yeri yok dedi.
Belediye Başkanı Mustafa Tosun Misafirlerine yaptığı konuşmada bizim birlik ve beraberlik ile hareket ederek bu ülkede Cumhuriyet degerlerini korumalıyız diyerek bu şekilde bir araya gelmelerinin bu çalışmalara güç katacağını anlattı.
Partililerin kahvaltısı ögle saatlerine kadar devam etti. İl başkanı değişimi sonrasında bir araya gelen CHP`liler bu toplantının Örgütlerindeki bütünlüğü göstermesi bakımından önem arzettiğinin yorumları yaptılar.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER