SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DİYALOG GÜÇLENDİRMEK İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı İzmir'de yapıldı

08 Kasım 2018 15:52 bergama 377
DİYALOG GÜÇLENDİRMEK İÇİN BİR ARAYA GELDİLER
Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Erdoğan, Ali Sarıl, Ertuğ Canoğlu, Hakan Karcı , Meclis Üyesi, Azam Ziya Güç ve Genel Sekreter Gülay Koç'un katılım sağladığı , Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) gerçekleştirdiği Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı İzmir'de yapıldı.

Swissotel'de gerçekleşen diyalog güçlendirme toplantısında reel sektörün ve bankacılık sektörünün temsilcileri bir araya geldi. Her iki sektöründe birbirine olan bağının vurgulandığı toplantıda, bir sektörde oluşacak zayıflığın diğerine de etki edeceğinin altı çizildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER