SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DOĞAYI KORUYAN KAMPANYA

Bergama Belediyesi "5 PET ŞİŞE GETİRENE 1 FİLE ÇANTA HEDİYE" kampanyası başlattı.

02 Ocak 2019 14:55 bergama 435
DOĞAYI KORUYAN KAMPANYA
Bergama Belediyesi yeni yılda uygulamaya başlayan plastik poşetlerde ücret uygulamasına ilişkin başlattığı kampanya ile destek verdi. Bergama Belediyesi ve Bergama Ticaret Odası işbirliğinde düzenlenen kampanya kapsamında, 4 Ocak 2019 Cuma Günü saat 11.00'de Cumhuriyet Meydanı'nda file çanta dağıtılacak. 

 Bergama Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi tarafından üretilen file çantaların, 5 pet şişe getiren her herkese ücretsiz olarak verileceğini duyuran Bergama Belediyesi doğayı korumak isteyen tüm vatandaşları destek vermeye çağırdı

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER