SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FISTIKÇAMLARINDAKİ VERİM DÜŞÜKLÜĞÜNE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME VE PROJE TANITIM TOPLANTISI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

17 Mayıs 2019 11:59 bergama 604
FISTIKÇAMLARINDAKİ VERİM DÜŞÜKLÜĞÜNE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME VE PROJE TANITIM TOPLANTISI
Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Lütfi Kolat ve Genel Sekreter Gülay Koç Bergama Toplum Sağlığı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen, bölge halkımızın önemli geçim kaynakları arasında yer alan fıstıkçamlarındaki verim düşüklüğüne ilişkin sorunların ve çözüm önerilerinin ele alındığı bilgilendirme ve proje tanıtım toplantısına katıldı.

Orman Genel Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen toplantıya Orman Genel Müdür Yardımcısı Şahin Aybal, İzmir Orman Bölge Müdür Vekili Mehmet Erol, Bergama Orman İşletme Müdürü Turan Çiğnaklı, Müdür Yardımcısı Mustafa Koruk ve konuyla ilgili çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda köy muhtarı ve üretici katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından Kozak yöresinde fıstıkçamlarında meydana gelen sıkıntıların geçmişini ve şuana kadar yapılan çalışmaları özetleyen bir sunum gerçekleştirildi.

Toplantının sonunda bu amaçla başlatılan projelerin çalışma ekiplerinde yer alan görevliler, yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi verdiler ve katılımcılardan gelen soruları yanıtladılar.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER