SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GECE BOYUNCA ÇOK BEĞENİLDİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

22 Ekim 2018 12:15 bergama 176
GECE BOYUNCA ÇOK BEĞENİLDİ
Kentin sanatsal ve kültürel yönden zenginleşmesine katkı sağlayacak şekilde tasarlanan ve kısa sürede Bakırçay'ın sanat merkezi haline gelen Bergama Kültür Merkezi BerKM, yeni sezon etkinlikleriyle sanatseverlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Yeni sezon için birbirinden farklı ve zengin programlarıyla sanatseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan BerKM'de "Gece Boyunca” adlı oyun büyük beğeni kazanarak dakikalarca ayakta alkışlandı.

Coşkun Irmak'ın yazdığı, Bir Demet Tiyatro'da ki tirbuşon rolüyle tanınan Serhat Özcan'ın yönettiği ve Ercan Çılak ile birlikte sahneledikleri oyun kapalı gişe oynadı. Kendi halinde, dürüst bir depo görevlisinin, hayallere dalışının siren sesleri ile bölündüğü ve depoya aniden giren silahlı adamın girişi ile başlayan oyunda; Az önce öldürmeyi düşündüğün bir insanla, az sonra sarılmanı hangi neden sağlayabilir? Herhangi bir insanın hayatı için, en değerli neyinden vazgeçebilirsin? Bir insanın yüreği taş gibi katılaşmış bile olsa sevgi, şefkat onu yumuşatabilir mi? Sorularına yanıt arandı
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER