SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GÖÇBEYLİ YENİ MEYDANIYLA DAHA GÜZEL

Merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdüren Bergama Belediyesi Göçbeyli Mahallesi'nde meydan düzenlemesini tamamladı.

09 Nisan 2018 19:59 bergama 241
GÖÇBEYLİ YENİ MEYDANIYLA DAHA GÜZEL
Merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdüren Bergama Belediyesi Göçbeyli Mahallesi'nde meydan düzenlemesini tamamladı.

Büyükşehir yasası ile köylerden dönüşen mahallelerde çalışmalarını sürdüren Bergama Belediyesi Göçbeyli Mahalle meydanında bakım onarım çalışmalarını tamamlayarak meydan kullanışlı hale getirildi. Zeminindeki bordür ve parke kaplamaların tamamen yenilendiği meydanın yeşil alan düzenlemesi de yapılarak güzel bir görünüme kavuşturuldu. Meydanda bulunan Atatürk büstünün bakım ve onarımı yapılarak yeri değiştirildi ve törenler için elverişli hale getirildi.

DÜĞÜN SALONU YENİLENİYOR

Göçbeyli mahallesi düğün salonunda da bakım onarım ve yenileme çalışmalarını sürdüren Bergama Belediyesi ekipleri göçme tehlikesi bulunan düğün salonu çatısını yeniledi. İç ve dış cephe bakım onarım çalışmaları devam eden salonun bozuk olan zemini seramik kaplanacak içeride ve dışarıda bulunan tuvaletleri yenilenecek. Salonun içerisinde yer alan tribünler ise sağlamlaştırılarak ahşap kaplamaları yenilenecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER