SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GÜZEL HAYALLER DURAĞI

Açıldığı günden buyana sadece Bakırçay'da sanatseverlerin ilgi odağı olan Bergama Kültür Merkezi BerKM'de çocuklar için tiyatro şöleni vardı.

16 Kasım 2018 15:44 bergama 221
GÜZEL HAYALLER DURAĞI
2016 yılında İzmir'de kurulmuş olan Vol:5 Tiyatrosu tarafından hazırlanan müzikal gösterim "Güzel Hayaller Durağı” adlı oyun BerKM'de 2 seans halinde kapalı gişe oynadı. Gizem Tataroğlu'nun yönettiği, Ömer Dinar, Gökhan Kırmızıtaş ve Berna Özcan'ın sahneledikleri oyun Bergamalı çocuklara keyifli dakikalar yaşattı.

Güneş Sirki'nde genç yeteneklerin aradığı bir yarışma düzenlenmesini konu alarak yola çıkan oyunda Kali, Zelda ve Tamtam adlı karakterlerin yarışmaya katılmak üzere birlikte yola çıkması ve birlikte mücadele etmeleri, yolculuğun sonunda ise Bizim sirk adıyla kendi sirklerini kurmaları anlatılıyor.

Berna Özcan ve Gizem Tataroğlu'nun yazdığı oyunda, çocuklara öğrenme, birlikte mücadele etme, arkadaşlık, dayanışma ve sevgi unsurları işlendi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER