SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HAKAN KOŞTU'DAN KENTE DOKUNAN PROJELER

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Hakan Koştu Bergama'da gerçekleştireceği projeleri açıkladı.

08 Mart 2019 11:59 bergama 539
HAKAN KOŞTU'DAN KENTE DOKUNAN PROJELER

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Hakan Koştu Bergamalılar için gerçekleştireceği projeleri açıkladı.

Hizmet Bereket getirir diyerek yola çıkan Koştu Bergama'da tarım, otopark, doğalgaz, TOKİ ve istihdam gibi alanlarda hayata geçireceği projeleri açıkladı.

İşte Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Hakan Koştu'nun projeleri:

TRAFİK SORUNUNA BİLİMSEL ÇÖZÜM

İlk işimiz trafik sorununu çözmek diyen Hakan Koştu Otopark ve trafik sorununu çözmek için yolları çamurdan ve çukurdan kurtaracaklarını, yer altı ve cep otoparkları inşa ederek trafik sorununa bilimsel bir çözüm getireceklerini açıkladı.

DOĞALGAZ VE JEOTERMAL İLE HAVA KİRLİLİĞİNE SON

Bergama'da doğalgaz çalışmalarının hızla sona erdireleceğini dile getiren Koştu "Öz kaynağımız jeotermali tarımda ve turizmde kullanılabilir hale getirerek konut ısıtmasını yaygınlaştıracağız. İlçemizde doğalgaz çalışmalarını bitirip kış aylarında rahatsızlık veren hava kirliliğini de önleyeceğiz” dedi.

ŞEHİR PARKI İLE YENİ BİR YAŞAM ALANI

Şehir stadyumunu taşıyıp yerine alt katında otopark bulunan bir şehir parkı kuracaklarını açıklayan Hakan Koştu, bu proje gerçekleştirilirken esnafın kesinlikle mağdur edilmeyeceğini belirtti. Ayrıca Bergama'da bakımsız bir şekilde duran Vakıf Zeytinliğini de Zeytin Park olarka düzenleyeceklerini ekledi.

TOKİ İLE VATANDAŞ EV SAHİBİ OLACAK

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı ev sahibi olamayan dar gelirli vatandaşlar için 700 konutluk TOKİ projesini yapacaklarını açıkladı.

TARİHİ KENTE YAKIŞIR BİR MEYDAN

Hakan Koştu Cumhuriyet Meydanı'nda yapılacak düzenleme ile kent merkezine yakışır, tören ve etkinliklere yanıt verecek bir işlevsellik kazandırılacağını belirtti.

İKTİDARIN GÜCÜYLE İSTİHDAMDA DEV HAMLE

Bölgenin en büyük sorunu olan işsizliğin çözümü için 3 dev proje açıklayan Hakan Koştu, Kuzey Ege Limanı Endüstri Bölgesi, Serbest Bölge ve Organize Sanayi Bölgesi projeleriyle Bergama'da işsizliğe son vereceklerini, bu projeleri gerçekleştirmek için İktidarın gücünü arkasına alacaklarını söyledi.

HUZUR EVİ VE DÜĞÜN SALONU

Bakırçay Bölgesinde bir yaşlı bakım evi inşa edeceklerini dile getiren Hakan Koştu, ayrıca her bütçeden vatandaşın mutlu günlerine tanıklık edecek düğün salonunun da Bergama Halkına armağan edileceğini açıkladı.

KONAKLAMALI TURİZM PROJESİ

Tarihi yapıların ortaya çıkarılması ve restorasyonu çalışmalarına hız verileceğini duyuran Bergama Belediye Başkan Adayı Hakan Koştu turizmde günübirlik anlayıştan konaklamalı turizm anlayışına geçileceğini belirtti.

GENÇLER YARINLARIMIZ

Bergama'da yaşayan gençlerin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri, ödevlerini yapabilecekleri gençlik merkezlerini hayata geçirecek olan Koştu ayrıca gençleri yarına hazırlamak adına meslek edindirme kursları düzenleyeceklerini söyledi.

ÇİFTÇİNİN YÜZÜ GÜLECEK

Bergama tarımında verimliliği arttıracak, çiftçinin yüzünü güldürecek projeler hazırladıklarını ifade eden Hakan Koştu "İktidarımızın gücüyle Bergama'da 16 yılda 9 baraj ve sulama göleti tamamlandı.

Modern Sulama Sistemlerinin sayısını daha da arttırarak sulama maliyetini düşüreceğiz. Ekolojik dengeyi de arttırarak sulanmayan arazi bırakmayacağız. İlçe Tarım Müdürlükleri, Ziraat Odaları ve Üretici Birlikleriyle koordineli bir şekilde; yetiştirilen ürünlerin değerinde satılacağı pazarlar oluşturacağız.

GERÇEK ÇEVRECİ VE HAYVANSEVER BELEDİYECİLİK

Bergama'da yaşayan tüm canlıların huzur içerisinde olacağının altını çizen Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Hakan Koştu "Gerçek çevreci ve hayvansever bir belediyecilik anlayışımız olacak. Bergama'da yaşama, doğaya, canlılara saygılı bir belediye yönetimi olacak.” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER