HAYDİ BERGAMA BALKONLARA

Bergama'da 19 Mayıs coşkusu belediye hoparlöründe

18 Mayıs 2020 16:26 bergama 334
HAYDİ BERGAMA BALKONLARA
Koronavirüs salgını nedeniyle ilan edilen sokağa çıkma kısıtlamasında kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu Bergama'da belediye hoparlöründe yaşayacak. 
19 Mayıs coşkusu belediye hoparlöründen saat 12.00'de İstiklal Marşı, saygı duruşu ile başlayacak. Ardından Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu'nun gençlere mesajı yayınlanacak. Daha sonra Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi Bergamalı gençlerin sesinden, önceden yapılan kayıtla hoparlörde yankılanacak. Program 19 Mayıs ruhunu anlatan marş, şarkı ve şiirler ile son bulacak.
"SAAT 12.00'DE AYYILDIZLI BAYRAĞIMIZLA BALKONLARDAYIZ”
Koronavirüs dolayısıyla zorlu bir süreçten geçildiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Hakan Koştu, "23 Nisan'da yaptığımız gibi 19 Mayıs coşkusunu da belediyemiz hoparlöründen tüm hemşehrilerimizle birlikte yaşayacağız. Hemşehrilerimizi evlerinin balkon ve pencerelerine Ayyıldızlı bayraklarımızla birlikte 19 Mayıs günü saat 12.00'de bekliyoruz. Bu yıl tedbirler dolayısıyla evlerimizde kalsakta bayram coşkusunu hep birlikte doya doya yine yaşayacağız. Şimdiden tüm hemşehrilerilerimizin ve geleceğimizin teminatı gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum” dedi.  

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER