SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HOTAR'DAN BERGAMA VE KINIK ÇIKARTMASI

BERGAMALILARA MÜJDE

02 Ocak 2018 22:17 bergama 559
HOTAR'DAN BERGAMA VE KINIK ÇIKARTMASI
AK Parti İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar, yine AK Parti İzmir Milletvekili olan Kerem Ali Sürekli ile Bergama ve Kınık ilçelerinde yoğun bir dizi program gerçekleştirdi. Bergama'da teşkilat mensupları tarafından çiçeklerle karşılanan Hotar, "AK Parti ailesi olarak her zaman bir ve beraberiz” dedi.Bergama İlçesi'nde ilk olarak oda başkanları ve ilçe müdürleri ile bir araya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar talepleri dinleyip çözüm önerileriyle ilgili bilgiler aldı.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR
Toplantıda yaptığı konuşmada taşeronların kadroya alınmasına da değinen Hotar, “Her fırsatta işçinin hakkını koruyup, gözeten, her platformda bunu kararlılıkla dile getiren ve taşeron işçilerimizle ilgili yapılan bu tarihi reformun mimarı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu. Bakırçay havzasında yapılan yatırımları tek tek inceleyip bilgi alan Hotar beraberindekilerle buradan AK Parti Bergama İlçe Başkanlığı'na geçti, teşkilat mensuplarıyla sohbet etti.
BERGAMALILARA MÜJDE
Bergama'ya test amaçlı ilk doğalgazın verildiği törene katılan Hotar, ilçede yaşayanlara müjde verdi. Hotar burada yaptığı konuşmada şunları söyledi; “2014 yılında meydana gelen Türkiye'nin en büyük maden faciası sonrası ilçemizi ziyaret eden zamanın Başbakanı olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla başlayıpBaşbakanımız Binali Yıldırım'ın geçen 8 Mart'ta Kınık'ta Belediye tesislerinde doğalgaz meşalesini yakmasıyla beraber, bugüne kadar 500'e yakın abone doğalgaz kullanmaya başladı. Diğer yakıt türlerine göre daha ekonomik ve çevreci oluşu nedeniyle tercih edilip kullananların büyük memnuniyet duyduğu doğalgazın bugün komşu ilçe olan Bergama'ya da verilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz.
”“MİLLETİMİZE HİZMET ETMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ
”Bergama'daki ziyaretlerin ardından Kınık İlçesi'ne geçen ve ziyaretleri sırasında çocuklara ayrı ilgi gösteren Hotar, Poyracık Aile Yaşam Merkezi'nin açılışını yaptı. Kınık'ta tek tek vatandaşlarla sohbet eden Hotar sorunlarını dinledi, bol bol fotoğraf çektirdi. Kınık'ta yapımı tamamlanan projeleri inceleyen Hotar, “AK Parti olarak 16 yıldır milletimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşadık ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER