SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İFTARLARLA GÖNÜLLER BİRLEŞİYOR

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

13 Mayıs 2019 11:13 bergama 152
İFTARLARLA GÖNÜLLER BİRLEŞİYOR
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Hükümet Konağı önünde verilen iftar yemeğine katılarak, hemşehrileriyle birlikte orucunu açtı. 
Hayırsever işadamı Bergama Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Bilir Altay tarafından üç yıldır Ramazan Ayı süresince her gün düzenlenen iftar organizasyonuna Belediye Başkanı Hakan Koştu, beraberinde MHP İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin ve MHP Meclis Üyemiz Mesut Cihan Öztürk ile birlikte katıldı. Bergamalı hemşehrilerine iftar yemeği dağıtan, ardından iftar menüsü ile orucunu açan Başkan Hakan Koştu, "Vicdanlarımıza seslenen Ramazan Ayı'nın kendi ikliminde birlikteliğin, paylaşmanın ve hoşgörünün en yücesini yaşıyoruz" dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER