SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İLK BAŞVURU ESAT BAŞARAN'DAN

Ak Parti'den Bergama Belediye Başkan Aday Adayı başvurusunu yapan ilk isim Dr. Esat Başaran oldu.

08 Kasım 2018 16:09 bergama 665
İLK BAŞVURU ESAT BAŞARAN'DAN
Dr . Esat Başaran Ak Parti Bergama Belediye Başkan Aday adaylığına başvuran ilk isim oldu. Uzun yıllar yurt dışında çalışarak hayatını kazanan dünyaca ünlü Refleksoloji ve Psikoterapist Uzmanı Bergamalı Dr. Esat Başaran, Ak Parti'den Bergama Belediye Başkanı Aday adaylığı için başvuruda bulundu.
Başvuru dosyasını Ak Parti Bergama İlçe Başkanı Hakan Koştu'ya teslim eden Dr. Esat Başaran, aday adaylığı başvurusunun ardından gerçekleştirdiği açıklamada "Benim Başkanlık koltuğuna hevesim yok, Bergama'da çok uçuk ve farklı projelerimi hayata geçirmek için aday adayı oldum.  Amacım, Bergama için var olan hayallerimi gerçekleştirmek. Bergama ve zenginlik diye yola çıktım umarım bunu Belediye Başkanı seçildiğimizde de kanıtlayacağız" dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER