SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İZMİR TAHKİM DERNEĞİ'NDEN BERTO'YA ZİYARET

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

10 Aralık 2018 12:15 bergama 221
İZMİR TAHKİM DERNEĞİ'NDEN BERTO'YA ZİYARET
İzmir Tahkim Derneğinin tanıtım ve bilgilendirme yapmak amacıyla ticaret odaları ve yerel yönetimlere yaptığı ziyaretler kapsamında bir sonraki durağı olan Bergama Ticaret Odasını ziyaret etti.
BERTO Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper'in makamında gerçekleşen görüşmeye İZTA Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Meral Uyar ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılımda bulundu.
İZTA derneğini kurulma sebeplerinden bahseden Yönetim Kurulu Başkanı Uyar gerçekleştirilen ziyaretlerle amaçlarının dernek hakkında bilgilendirme ve tanıtım yapmak olduğunu belirtti. Derneğin faaliyetlerinden tüm oda üyelerinin haberdar olması adına Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper ile fikir alışverişinde bulundu.
Kelime manası sağlamlaştırma olan Tahkim'in süreçleri , Tahkim Kurumlarının tarihçesi ve uygulandığı ülkeler hakkında bilgiler veren Uyar , Tahkim kararlarının uygulamadaki yararlarına değindi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER