SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

JAPON SEYAHAT YAZARLARI DÜNYA MİRASI BERGAMA'YI ANLATACAK

JAPON SEYAHAT YAZARLARI DÜNYA MİRASI BERGAMA'YI ANLATACAK

30 Mayıs 2018 00:49 bergama 342
JAPON SEYAHAT YAZARLARI DÜNYA MİRASI BERGAMA'YI ANLATACAK
2014 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne girmeyi başararak önemli bir kazanım elde eden ve yurt dışından çok sayıda ülkenin ilgisini çeken Bergama son olarak Japon seyahat yazarlarını misafir etti.

Japon pazarında İzmir ve Çanakkale illerinin tarihi, turistik unsurlarının, gastronomi değerlerinin Japon medyasına tanıtılması için Türkiye'ye gelen, AB-ROAD Online Turizm Portalı yazarı Hiromi Okishima, Online Turizm portalı Tabi Coffret'in baş editörü Shuntaro Nishiura, sosyal medya uzmanı Mana Hioki ve Focus CO. Ltd. PR Şirketi Türkiye sorumlusu Yukari Fumuro Bergama'yı Japonya'da anlatacak.

UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan 'Bergama Çok Katmanlı Kültürel Peyzaj Alanı'nı gezen ve Bergama'nın yöresel lezzetlerini ve kültürel değerleri hakkında bilgi alan yazarlar gezinin sonunda Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç'i makamında ziyaret ettiler. Başkan Gönenç'ten kurulacak olan Parşömen Müzesi ve yapılması planlanan Galenos Müzesi ile ilgili bilgiler alan yazarlar, Bergama'nın Japonya'da daha iyi nasıl tanıtılacağına dair de fikir alışverişinde bulundular.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER