SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KOÇYİĞİT MHP'DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

27 Kasım 2018 12:33 bergama 409
KOÇYİĞİT MHP'DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Bergama Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Yalçın Koçyiğit MHP Bergama İlçe Teşkilatında gerçekleştirdiği açıklamada "Yaklaşık dört ay sonra gelecek beş yılda yaşam kalitemizi belirleyecek yöneticilerimizi seçeceğiz. Kaliteli , mutlu ve sağlıklı bir Bergama için, doğru ve akılcı yatırımlar yaparak Bergama'yı daha ileriye taşımak için aday adayıyım.” dedi.
Bergama Devlet Hastanesinde Göğüs hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Uzm. Dr Yalçın Koçyiğit parti binasında düzenlenen toplantıda önümüzdeki yerel seçimlerde Bergama Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER