SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Lig Bergama 4.kez başladı

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

25 Mart 2019 12:05 bergama 249
Lig Bergama 4.kez başladı
Bergama Kaymakamlığı, Bergama Belediyesi, Bergama İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü organizasyonu ile ilçedeki tüm ilkokulları kapsayan futbol turnuvası Lig Bergama 4.kez başladı.

Bergama Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce ilki 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında projelendirilen, Bergama Belediyesi ve Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde ve 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında 4. cüsü düzenlenen İlkokullar arası Futbol Ligi "Lig Bergama” İlçe Protokolünün başlama vuruşu yapması ile start aldı.

12 okuldan 180 öğrencinin katılım sağlayacağı Lig usulü iki grupta yapılacak olan maçlar Bergama Belediyesi Futbol Akademisi Tesisleri'nde oynanacak. Gruplarında ilk ikiye giren okullar çaprazlama eşleşme ile yarı final maçlarını, kazananlar final maçını oynayacaklar.

Toplam 7 hafta sürecek olan Lig Bergama'nın proje koordinatörlüğünü Bergama Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü üstlenirken, öğrencilerin okullarından spor tesislerine ulaşımını, okullarda ihtiyaç duyulan spor malzemelerinin teminini ve maçların yönetim görevini ise Bergama Belediyesi tarafından gerçekleştiriliyor.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER