SİTE SAĞ REKLAM ALANI

NEREDEN NEREYE

BERGAMA'DA ENVER AYSEVER VE GRUP GÜNDOĞARKEN İLE "NEREDEN NEREYE”

13 Aralık 2018 11:14 bergama 236
NEREDEN NEREYE
Tiyatrocu ve program yapımcılığıyla da tanınan gazeteci-yazar Enver Aysever ve akıllarda yer etmiş sevilen şarkılarıyla Gündoğarken grubunun "Nereden Nereye” adlı gösterisi beğeniyle izlendi.

Bergama Kültür Merkezi BerKM'de gerçekleşen etkinlikte Enver Aysever ve Grup Gündoğarken; şiir, edebiyat, müzik ve görüntülerle Bergamalılara unutulmaz bir akşam yaşattı. Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç'in de izlediği etkinlikte yakın geçmişimizi şekillendiren olaylar canlı belgesel tadında sahneye taşındı. Enver Aysever'in akıcı anlatımı ve Gündoğarken grubunun akıllara kazınan şarkıları dakikalarca ayakta alkışlandı.

Yakın döneme iz bırakan olayları bir kez daha hatırlatan oyun dünden bugüne 'nereden nereye' gelindiğini gözler önüne serdi. Gecede Nazım Hikmet, Ruhi Su, Rıfat Ilgaz, Aydın Boysan, Adile Naşit, Münir Özkul, Levent Kırca, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Metin Altıok, Aziz Nesin ve Tarık Akan gibi birçok değerli isim de anıldı.

Etkinlik sonunda Enver Aysever, BerKM Fuaye alanında okuyucuları için kitaplarını imzaladı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER