SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ORTAK PROJELER İÇİN BULUŞTULAR

BERTO ortak projeler için Dikili Belediye Başkanına ziyarette bulundu.

27 Ağustos 2018 11:23 bergama 377
ORTAK PROJELER İÇİN BULUŞTULAR
Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Başkan Yardımcıları Lütfi Kolat ve Levent Akçay, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Erdoğan ve Ali Sarıl ile Genel Sekteter Gülay Koç görev sorumluluk alanımız olan Dikili'de yeni projelere imza atmak üzere Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun' u makamında ziyaret ettiler. 
Projelerin sunulduğu ve değerlendirildiği toplantıda Fikret Ürper Dikili'de faaliyet gösteren üyelerimiz için bölgeyi geliştirecek projelerinin olduğunu ve gelen projelere destek olacaklarını ifade ederek Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun' un da desteğini istedi. 

 

 

 

 

 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER