SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Oryantiring Şampiyonası için geri sayım başladı

Bu gibi etkinlikler ile Bergama ekonomisinin sürekli olarak canlı kalmasını planlıyoruz.

22 Kasım 2016 09:12 bergama 1047
Oryantiring Şampiyonası için geri sayım başladı
Bergama Ticaret Odası, Bergama Belediyesi ve Türkiye Oryantiring Federasyonu ortaklığı ile olan Türkiye Oryantiring Şampiyonası 1.Kademe Yarışları bu hafta sonu gerçekleşecek. 
Bergama otellerinin şimdiden tamamen dolduğunu belirten Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper: “Bergama esnafının ölü sezonda canlanmasına katkı sağlamak adına yaklaşık 3 bin kişinin katılacağı Türkiye Oryantiring Şampiyonası 1.Kademe Yarışları'nı Bergama Belediyesi ile çok uzun zamandır planlıyorduk ve şu anda hayata geçirdik. Yarışma Kozak yöresinde gerçekleşecek ve isteyen esnaflar burada satış yapmak üzere stant açabilecek. Bu gibi etkinlikler ile Bergama ekonomisinin sürekli olarak canlı kalmasını planlıyoruz. Şampiyonada yarışacak yarışmacılarımıza da şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER