SİTE SAĞ REKLAM ALANI

SPORCULAR'DAN BAŞKAN GÖNENÇ'E ÇİÇEK YAĞMURU

Bergama Belediyespor Badminton ve Basketbol takımı sporcuları Başkan Gönenç'i ziyaret ederek çiçek yağmuruna tuttular.

28 Mart 2019 12:41 bergama 128
SPORCULAR'DAN BAŞKAN GÖNENÇ'E ÇİÇEK YAĞMURU
Bergama Belediyespor Badminton ve Basketbol takımı sporcuları Başkan Gönenç'i ziyaret ederek çiçek yağmuruna tuttular.

Ekim 2018 tarihinde yeni dönemde tekrar aday olmayacağını açıklayan ve kısa bir süre sonra 10 yıldır sürdürdüğü belediye başkanlığı sona erecek olan Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç'e ziyaretçi akını sürüyor.

Bergama Belediyespor'un içlerinde Balkan Şampiyonu ve Türkiye Şampiyonluklarında madalyalar kazanan sporcularında bulunduğu Badminton ve finale kalan U-14 kız takımının da bulunduğu Basketbol takımı sporcuları Başkan Gönenç'i ziyaret ederek çiçek yağmuruna tuttular. Badminton antrenörü Hakan Avcı ve Basketbol Antrenörü Can Kayalarlıoğulları öncülüğünde gerçekleşen ziyarette çocuklar Başkan Gönenç'e başkanlığı boyunca kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadıkları içinde teşekkür ettiler.

MİLLİ TAKIM DESTEĞİNE PLAKET

Bergama Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşen ziyarette ayrıca Başkan Gönenç'e milli takıma verdiği destek ve katkılardan dolayı Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik tarafından gönderilen plaket takdim edildi. Badminton antrenörü Hakan Avcı ise Başkan Gönenç'e üzerinde adının yazdığı milli takım forması ve eşofmanı hediye etti. Basketbol Antrenörü Can Kayalarlıoğulları'da Başkan Gönenç'e üzerinde adının yazılı olduğu forma ve çiçek verdi. Ziyarette ayrıca üzerinde "Vedalar gözüyle sevenler için, çünkü gönülden sevenler ayrılmaz” mesajı ve Başkan Gönenç'in fotoğrafı bulunduğu tablo hediye edildi.

BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ONUR

Başkan Gönenç ise kendisini çiçek yağmuruna tutan ve sevgi gösteren Belediyesporlu çocuklara; "Hepinize çok teşekkür ediyorum. Benim için sizler tarafından bu şekilde sevilmek büyük bir onur. 10 yıl boyunca çok değerli başarılar elde ettiniz. Başarılarınızı ilçemize getirdiğiniz kupa ve madalyalarla taçlandırdınız. Benim için bundan daha büyük bir gurur yok. Antrenörlerinize, ailelerinize ve sizlere çok teşekkür ediyorum. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER