TOBB İZMİR KADIN GİRİŞİMCİLER'DEN BERTO'YA ZİYARET

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

25 Eylül 2019 11:56 bergama 1610
TOBB İZMİR KADIN GİRİŞİMCİLER'DEN BERTO'YA ZİYARET
TOBB İzmir Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Aysel Tezel, Başkan Yardımcısı Zeynep Öner ve İcra Kurulu Üyeleri BERTO'ya ziyarette bulundu. Bergama Ticaret Odası Ali İhsan Süter Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen ziyarette misafirleri BERTO Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Lütfi Kolat, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Sarıl, Tahir Erdoğan ve Levent Akçay ağırladı.
Kurul üyelerini Bergama Ticaret Odası tarihi ve faaliyetleri konusunda bilgilendiren Fikret Ürper, bölgemizde yapılan ve yapılması planlanan yatırım projelerini, Bergama Ticaret Odası'nın bu kapsamda hangi noktada olduğunu katılımcılara aktardı.
Ziyaretin sonrasında Hasan Şentürk Konferans Salonu'nda TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Dilek Selçuk'un sunumu, TOBB İzmir Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri ile Bergama Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Üyelerinin katılımıyla "Kurumsallaşmada İletişimin Gücü” konulu seminer gerçekleştirildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER