SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÜRPER AİLESİNİN ACILI GÜNÜ

Bergama'nın tanınan ismi Yusuf Ürper son yolculuğuna uğurlandı.

30 Nisan 2019 17:33 bergama 288
ÜRPER AİLESİNİN ACILI GÜNÜ
Bergama'nın eski belediye başkanı Raşit Ürper'in babası, ÜRPER ailesinin biricik babaları Yusuf Ürper hakkı rahmetine kavuştu.Sevenleri aileyi acılı gününde yalnız bırakmadı. Bugün ikindi namazına müteakip Yeni Camii'nde düzenlenen cenaze törenine Bakırçay bölgesi siyasi ilçe başkanları, yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları Yusuf Ürper'i son yolculuğunda yalnız bırakmadı. 
Cenaze töreninin ardından Ürper ailesi taziye dileklerini kabul etti. Gazete Poyraz Ailesi olarak Ürper ailesine baş sağlığı diliyor, acılarını paylaşıyoruz. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER