SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DOĞRUER'DEN ARI YETİŞTİRİCİLERİNE TAM DESTEK

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

29 Ocak 2019 13:49 cevre 448
DOĞRUER'DEN ARI YETİŞTİRİCİLERİNE TAM DESTEK
Kınık ilçesinde arı yetiştiricileri ile Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer'le buluştu. Sakız Adası'nda gerçekleştirilen toplantıda arıcılar Başkan Doğruer'den kurs ve bal ormanı talep etti. Arı yetiştiricilerin taleplerine tam destek vereceğini açıklayan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer "Geçtiğimiz yıl Halk Eğitim Merkezi ile işbirliğiyle düzenlediğimiz kursta başarılı olanlara Kınık Hasat Şenliği kapsamında düzenlediğimiz Panel sonunda hem sertifikalarını hem de belediyemizce hediye olarak 2 şer adet kovan dağıtmıştık. Kınık Belediye Başkanlığı olarak halkımıza gelir getirecek her türlü projenin arkasındayız. Belediyemiz Aile Yaşam merkezinin Salonu bu kurs için müsait. Halk Eğitim Merkezi Müdürü ile görüşüp bu kursu en kısa zamanda açılmasını sağlarız.  Bal Ormanı konusunda ise İlçemize uygun bir alana kurulması için Tarım Ve Orman Bakanlığı nezdinde görüşmeler yapacağız."dedi
Toplantı sonunda Kınıklı Arı Yetiştiricileri ile toplu fotoğraf çekildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER