SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GDZ ELEKTRİK ALİAĞADA KESİNTİ OLACAĞINI DUYURDU

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

11 Ekim 2019 11:45 cevre 1516
GDZ ELEKTRİK ALİAĞADA KESİNTİ OLACAĞINI DUYURDU
GDZ Elektrik, güvenlik nedeniyle Aliağa'da planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

GDZ Elektrik resmi internet sayfasından yapılan duyuruya göre 14 Ekim 2019 Pazartesi günü Aliağa'nın bazı cadde ve sokaklarına elektrik verilemeyecek. 09:00-10:00 saatleri arasında Polimet-İzsu Aliağa, İzsu-A.İhsan Çapkın -Güçyen-İzsu-Güzelhisar Kalkınma Koop Avea-Güzelhisar Mahallesi-Ic İçtaş İnşaat Aş-Hürrem Aydın Bayındırlık Arsa Ofisi-Delen Petrol-Nurettin Murat, Adnan Saka Kumocağı, İzsu Çaykenarı-Kadir Çebiç, Eray Kula-Üstün Güleç, İzsu Güzelhisar İçme Suyu, Aydın Şimşek -Osman Dönmez, İzmirgaz-Kasım Kayar, Erkan Köz-Hacer Yüzbaşıoğlu, Abdullah Şimşek -İhsan Ekren, Ahmet Şen -Şenkal Kasap, Botaş-Özdenizcilik-Ege Tav., İzmar-Barış Özcan-Esma Çınar, Sinerji Harfiyat ve civarında elektrik kesintisi yapılacak.

GDZ ELEKTRİKTEN ÖNEMLİ HATIRLATMA

GDZ İzmir İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, kesinti öncesinde; Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması ve jeneratörlerin şebeke ayırıcılarının açılması gerektiği bildirildi.

Altyapı çalışmaları nedeniyle bildirimli elektrik kesintileri için; GDZ Elektrik çağrı merkezini (186) arayabilirsiniz.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER