METEOROLOJİ'DEN ALİAĞA İÇİN YAĞIŞ UYARISI

Meteoroloji 2.Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi, Aliağa'da hafta sonu için sağanak yağış uyarısında bulundu.

12 Haziran 2019 16:29 cevre 1542
METEOROLOJİ'DEN ALİAĞA İÇİN YAĞIŞ UYARISI
Meteoroloji 2.Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi resmi internet sayfasından alınan bilgilere göre Aliağa'da hafta boyunca havanın parçalı ve çok bulutlu olması bekleniyor. Sıcaklıklar ise 21 ila 34 dereceler arasında değişiklik gösterecek.

Uyarı Merkezinden yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi: "Bayram haftası boyunca yurdumuzun özellikle kuzey kesimlerinde etkili olan sıcak ve yağışlı havanın, önümüzdeki hafta boyunca etki alanını genişletmesi ve yurdun büyük bölümünde yer yer kuvvetli yağışlar meydana getirmesi bekleniyor.

Hafta boyunca Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz ile Doğu Anadolu bölgesinin kuzeyinde görülecek olan yağışların, özellikle Marmara'nın doğusu, İç Ege ve İç Anadolu ile Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinin iç kesimlerinde yer yer kuvvetli olacağı ve hayatı olumsuz etkileyebileceği (gök gürültülü sağanak yağış, yıldırım, dolu, yağış anında kuvvetli rüzgar, ani sel, su baskını) tahmin ediliyor”

ALİAĞA'DA BEŞ GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

12 Haziran 2019 Çarşamba: Hava çok bulutlu, sıcaklık en yüksek 28 en düşük 21 derece

13 Haziran 2019 Perşembe: Hava parçalı bulutlu, sıcaklık en yüksek 32 en düşük 21 derece

14 Haziran 2019 Cuma: Hava parçalı bulutlu, sıcaklık en yüksek 34 en düşük 23 derece

15 Haziran 2019 Cumartesi: Hava çok bulutlu, sıcaklık en yüksek 33 en düşük 21 derece

16 Haziran 2019 Pazar: Hava gökgürültülü sağanak yağışlı, sıcaklık en yüksek 30 en düşük 22 derece
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER