SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ADİL KIRGÖZ'E COŞKULU KARŞILAMA

CHP Dikili Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz İlçe Örgütü'ne gelerek partilileri ile kucaklaştı.

29 Ocak 2019 17:07 dikili 757
ADİL KIRGÖZ'E COŞKULU KARŞILAMA
Adaylığı kesinleşen CHP Dikili Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz parti binasında partilileri ile buluştu. Kırgöz'ü karşılayan Dikili CHP İlçe Başkanı, Dikili Belediye Başkanı ve İlçe Örgütünün uyumlu çalışması ile Dikili'de yalnızca belediyeyi değil aynı zamanda 15 belediye meclis üyeliğini de kazanacaklarını vurguladı.

"Türkiye'ye örnek olacağız”

CHP Dikili İlçe Örgütü'nde coşkuyla karşılanan ve tebrikleri kabul eden CHP Dikili Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz "Bizlere güç veren herkese teşekkür ederim. Dikili'yi yönetmek üzere yola çıktık.  Benim için aslolan parti örgütüdür. Örgütümün hep bir adım gerisinde durdum, belediye başkanı da olursam yine bu tavır içerisinde olacağım. Seçilirsek Türkiye'ye örnek bir belediye olacağız. Planlarımız, projelerimiz, ekiplerimiz hazır. Seçim ofislerimizi de belirledikten sonra birlik beraberlik içerisinde herkesi kucaklayan bir çalışma yürüteceğiz ve insan odaklı bir yönetim anlayışını Dikili'ye getireceğiz.” dedi.
Aday adayı olan diğer 11 partili ile ilerleyen günlerde birlikte çalışacaklarının altını çizen  Kırgöz  "Beş ay önce benim gibi aday adayı olan on bir arkadaşıma teşekkürlerimi iletiyorum. Kendileri de bana tebriklerini ilettiler. Bundan sonraki süreçte tüm parti örgütümüz ve diğer aday adayı olan arkadaşlarım el ele birlikte çalışacağız. Onların bilgisinden birikimden faydalanarak çalışacağız. Hepsi partimiz için ayrı bir değerdir.” diye konuştu. 
İyi Parti ile Türkiye'nin en kapsamlı seçim ittifakının yapıldığını vurgulayan Adil Kırgöz "Seçim çalışmalarımızda bu gücü de arkamıza alarak çalışacağız. 31 Mart seçimleri ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER