SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÇANDARLI DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞARILI İŞLERE İMZA ATIYOR

Çandarlı Dayanışma Derneği, düzenlemiş olduğu şiir dinleti geceleri, sahil çöp toplama ve kahvaltı etkinliği gibi konularla fark yaratmaya devam ediyor.

27 Ağustos 2018 12:21 dikili 474
ÇANDARLI DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞARILI İŞLERE İMZA ATIYOR
Çandarlı Dayanışma Derneği, düzenlemiş olduğu şiir dinleti geceleri, sahil çöp toplama ve kahvaltı etkinliği gibi konularla fark yaratmaya devam ediyor. 

Dernek Başkanı Ercüment YAMAN, bugüne kadar yapmış oldukları  aktiviteler dışında, Çandarlı Cumhuriyet İlkokulu sıra yenilemesi, Nebile Kavalalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nöbet kulübesi ve Müdür odası yer döşemesi gibi konuları da çözdüklerini belirtti. Halen Nebile Kavalalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde mevcut 4 sınıfın bölünerek sınıf adedinin 8'e çıkarılması, Öğretmenler odasının zemin kaplamalarının değişimi ile Çandarlı Kütüphanesinin Dış Cephe Onarım ve boyası konularında da çalışmalara devam etmekte olduğunu belirten Başkan, genelde tüm bu işler için bağış topladıklarını ancak bu bağışların beldemizdeki 3-5 kişinin üzerinden yürüdüğünü belirtti. Beldemizde inşaat işleri yapan müteahhit ve Restaurantlardan daha fazla beklentileri olduğunu belirten Başkan, Çandarlı halkını da kendi derneklerine daha fazla sahip çıkmaya davet etti. 

BAŞKAN TOSUN'DAN DESTEK 

Dikili Belediye Başkanı Sayın  Mustafa Tosun da, 14 Ağustos 2018'de Çandarlı Dayanışma Derneği ofisine ziyaret ederek Dernek Yönetim Kurulu ile görüşmelerde bulundu. 

Bu konuda görüşlerine başvurduğumuz Çandarlı Dayanışma Derneği Başkanı Ercüment YAMAN, "Belediye Başkanımıza başta Çandarlı'mızın olmak üzere derneğimizin de yaşadıkları zorlukları anlattık. Su , sahil temizliği, yollar ve sokak hayvanları gibi konulardaki görüşlerimizi ilettik. Derneğimizin projelerini anlattık ve bu konularda derneğimize destek olma sözü aldık.  Biz de Dernek Yönetim Kurulu olarak her konuda arkasında duracağımıza ve yapılanları ya da yapılamayanları sebepleri ile birlikte Çandarlı halkına anlatacağımıza söz verdik." 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER