SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÇANDARLI DAYANIŞMA DERNEĞİ'NDEN SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZA YARDIM ELİ

Çandarlı Dayanışma Derneği'nden Sokak hayvanlarını korumak için acil önlem planı…

28 Aralık 2018 16:29 dikili 339
ÇANDARLI DAYANIŞMA DERNEĞİ'NDEN SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZA YARDIM ELİ
Çandarlı'da yaşayan vatandaşlar için projeler üreten ve kent içi dayanışma sergileyen Çandarlı Dayanışma Derneği dostluk elini sokak hayvanları için de uzattı. "Sokak hayvanları sorunlarına acil çözüm" başlığı ile toplanan Dernek yönetimi sokakta yaşayan hayvanlar için bir dizi çözüm sunan kararlar aldı. Çandırlı'da yaşayan sahipsiz köpeklerin tümünü kayıt altına alma, resimli bir albüm yapma ve kısırlaştırma, tedavi gibi ihtiyaçların giderilmesi için adım atma kararı alan Çandarlı Dayanışma Derneği üyeleri ve yönetimi ayrıca vatandaşları da bu konuda duyarlı olma ve köpeklerini terk etmeme konusunda bilinçlendireceklerini açıkladı. 
Hayvanları Koruma Kanunu gereğince hayvanların korunması konusunda sorumlu olan yerel yönetimlerle temasa geçeceklerini duyuran Dernek okullarda eğitim verilmesi için HAYTAP ile proje üreteceklerini, site yönetimlerini bilgilendireceklerini ve sokak hayvanlarının yoğun yaşadığı yerlerde besleme yapacağını ifade etti. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER